Hakkımızda

Enerji sektörünün elektrik üretimi, elektrik ticareti, doğalgaz piyasası, güneş enerjisi ve yeşil bina gibi konularında özel sektörde ve kamuda çalışan ve ilgi duyan bir grup mühendis, akademisyen ve hukukçu tarafından Temmuz 2009’da kurulmuştur.

Alexa, Apple Store, Google Play, Twitter, Facebook ve Quantcast istatistiklerine göre 2012 yılından beri Türkiye’nin en çok takip edilen ve ziyaret edilen enerji platformudur.

Öncelikli hedefimiz bu sektörde bilgi, belge döküman kaynağı oluşturmak, bu sektörde katkı oluşturmak, bilişim teknolojilerini teknik methoda uygulamaktadır. Amacımız çalışmalarımız ile sektör çalışanlarını ve bu sektöre ilgi duyan herkesi buluşturmak, sektöre referans kaynağı olabilmek ve ufkunu açabilecek objektif bir bakıştır.

Çalışmalarımızın suya atılan taşın oluşturduğu daireler misali halka halka büyüyüp genişlemesini temenni ederiz. Enerji Enstitüsü ekibi olarak destekçimiz addettiğimiz ziyaretçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Ekibimizin diğer üyeleri kısmi olarak içerik bakımından katkıda bulunmaktadır.

Reklam ve Tanıtım

Reklam ve tanıtım kampanyalarınız için teklif almak istiyorsanız bilgi@enerjienstitusu.org adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası için tıklayınız.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Abone olun

Abone Sayısı: 9.330